top of page

Na základě portfolia jsme si jako fotografa pro naši svatbu vybrali právě Jakuba a musím říct, že lepšího jsme si snad ani vybrat nemohli. Jeho profesionalita se ukázala hned při první schůzce, kdy přesně věděl, co je potřeba zařídit, pro perfektní fotky. Když jsme si na něj vymysleli náročný terén v přírodě, bez váhání nám vyšel vstříc a vykouzlil opravdu krásné fotky, které nám všichni chválí. Je velmi příjemný, ochotný a hlavně vynikající a pohotový fotograf, ke kterému se budeme rádi vracet.

Zuzka a Pepa

Vždy skvělý výsledek, až bude další příležitost, tak je jasné, že opět využijeme služeb. Focení s Jakubem probíhá vždy jako mimochodem, což oceňujeme hlavně my, kteří se necítíme před fotoaparátem komfortně. Focení je vlastně nenucené tím, že je Jakub připravený, má v hlavě co by chtěl vyfotit a dle lokace dokáže i na místě vymyslet zajímavé nápady. Je vidět, že přemýšlí nad kompozicí a snaží se, abychom se na výsledné fotce líbili sami sobě. Doporučujeme!

Katka a Jarda

S Kubou jsme se na focení viděli úplně poprvé a musím říct, že tak sympatického a příjemně naladěného člověka jsem zatím asi nepotkala. Focení v exteriéru proběhlo naprosto přirozeně, žádné nucené pózy nebo nahrané úsměvy. Konečné fotografie vypadají fantasticky a velice profesionálně. Jedním slovem úžasné!

Lucka

Profesionál na svém místě...prostě skvělý fotograf. Focení s Kubou je pokaždé pohodové a výsledné fotky nádherné. Jsem moc ráda, že nás i vyslechne co bychom rádi, sám navrhne svoje nápady, ale do ničeho nás nenutí. Perfektní spolupráce. A vždycky nás překvapí nějakými momentkami... :-) Pro nás už je dvorním fotografem :-D

Jana

Bylo to naše první focení a byli jsme nadšení. Fotky jsou nádherné, moc děkujeme. Rádi se budeme vracet!

Klára

Jakuba jsme si vybrali pro focení naší svatby a nemohli jsme udělat lépe. Už samotné jednání s ním bylo naprosto bezproblémové, přesně jsem věděli, jak co bude probíhat, prostě super. Focení bylo profesionální a přitom přirozené a pohodové, Jakub má výborné nápady. Výsledkem jsou samozřejmě nádherné fotky a krásné vzpomínky. Všem doporučuji a jsem si jistá, že v budoucnu jeho služeb ještě využijeme! :-)

Jitka a Vašek

Fantazie! A ta rychlost! Neskutečný! Takže někdy zase naviděnou! A ješte jednou díky!

Lucie

Focení s Kubou naprosto úžasné. Přesně dodržel moje požadavky a zároveň je obohatil svými nápady. S jeho klidnou a trpělivou povahou radost spolupracovat. Moc děkuji za krásné fotky. :-)

Sarah

Focení s Kubou můžeme jen doporučit. Vše probíhá v naprostém klidu a pohodě. Žádné strnulé pózy, kolikrát si ani nevšimnete, že vás fotí. Domluva s Kubou je rychlá a bezproblémová. Dodání fotek bleskové. Těšíme se na další focení a Kubu všude chválíme a doporučujeme!

Lucka a Lukáš

Focení s Kubou jsme si moc užívali. Dokonce i můj manžel, který před svatbou prohlásil, že žádné aranžované fotky dělat nebude, že úplně stačí momentky, nakonec pózoval skoro hodinu a dokonce přispěl i svými vlastními nápady. Kubovu práci jsem už předtím sledovala na Facebooku, takže jsem věděla, že se nám fotky budou líbit. Výsledek ale nakonec předčil naše očekávání a ode všech jsme slyšeli, že jsou "opravdu hodně dobrý". Za nás jednoznačně palec nahoru a ještě jednou mockrát děkujeme.

Petra

Please reload

bottom of page